Basın Bülteni


21

 Burdur Ticaret Borsası (BTB), geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da üyelerine iftar yemeği vermeyi sürdürüyor. Son olarak Yeşilova ilçesinde verilen iftar yemeğinde konuşan Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Yılmaz Başar, “Birlik ve beraberliğin yanı sıra paylaşmanın öneminin daha fazla hissedildiği bugünlerde, organize edilen bu iftar çadırının bu akşamki ev sahipliğini yapıyor olmaktan çok mutluyuz” dedi.

 

Burdur Ticaret Borsası’nın geleneksel iftar programına Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek, Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar, Başkan Yardımcısı Abrurrahim Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gürcan, Meclis Başkan Yardımcıları Selahaddin Tekerci ve Musa Tuğrul, Meclis Üyeleri Yılmaz Aldemir, Erol İlden, Ticaret Borsası üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
 
İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan Borsa Başkanı Yılmaz Başar, “Burdur Ticaret Borsası’nın meclisinden yönetim kuruluna kadar bütün organlarıyla önceliğimiz her zaman üyelerimiz ve Burdur’umuzdur. Kemer ilçemizden başlattığımız iftar programımızı, Gölhisar ve bugünde Yeşilova’da devam ettiriyoruz. 22 Haziran’da Burdur merkezde verilecek iftar yemeğimizin ardından önümüzdeki hafta ise Bucak, Karamanlı, Tefenni, Çavdır ve Ağlasun ilçelerimizde devam edecek. Bizleri iftar çadırımızda yalnız bırakmayan ve bizleri onurlandıran siz değerli üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
 
Herkesin, ülke ekonomisine katkı sağlamak için çalıştığını belirten Başar, sözlerini şu şekilde sürdürdü, “Birlik ve beraberliğin yanı sıra paylaşmanın öneminin daha fazla hissedildiği bugünlerde şükürler olsun ki bu akşam da burada hep birlikteyiz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Bu akşam bu beraberliğin güzel bir örneğini sergiliyoruz. Bu vesile ile mübarek ramazan ayınızı bir kez daha tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileğiyle yaklaşan kadir gecenizi ve bayramınızı da şimdiden kutluyorum” şeklinde konuştu.
 
21/06/2016 Burdur Ticaret Borsası Basın Danışmanlığı
 
Okunma Sayısı: 1780
resim