Basın Bülteni


06

 Burdur Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri, Bumin Oktay Başkanlığında ilk toplantılarını, Burdur Ticaret Borsası’nda gerçekleştirdiler. Toplantıda, 2016 yılı faaliyet konuları ele alınırken bir sonraki toplantı tarihi ve saati de belirlendi.  

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde, oda ve borsaların bünyesinde yapılandırılan ve 81 ilde faaliyetlerini sürdüren TOBB İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları sandığa gitmiş ve icra komitelerini oluşturmuşlardı. O tarihten bu yana ilk kez toplanan Burdur Genç Girişimciler İcra Komitesi GGK üyeleri, 2016 yılı faaliyet konularını ele aldılar. 
 
GGK Başkan Yardımcıları İsmail Aksöz, Sedat Mecikoğlu ve diğer üyelerin katıldığı toplantıda, sık sık toplanmanın daha faydalı olacağını aktaran Başkan Bumin Oktay, “Burdur’da genç girişimcilerin olduğunu hissettirmemiz lazım. Buna da ilk olarak ziyaretlerimizle başlayacağız. Sırasıyla da TOBB Akademik Danışmanı ve BAKA yetkililerinin katılacağı toplantılar düzenleyerek, toplantılarımıza devam ettireceğiz” dedi. 
 
05/04/2016 Burdur Ticaret Borsası Basın Danışmanlığı 
 
Okunma Sayısı: 1692
resim