Haberler


12
Burdur’da 18-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonasında 75 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Musa Yükcü, Burdur Boks İl Temsilcisi Merdane Bağrıyanık ile birlikte, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Yılmaz Başar’ı makamında ziyaret etti. Türkiye Şampiyonu olmasından dolayı Yükcü’yü tebrik eden Başar, spor ve sporcuya her zaman destek verdiklerini söyledi.
Burdur’da, 18-25 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonasında, 75 kilogramda Türkiye Şampiyonu olan Musa Yükcü, sevincini Burdur Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar ile paylaştı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve 18-25 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenen Türkiye Üst Minikler Boks Şampiyonasının Burdur için iyi bir tanıtım olduğunu altını çizen Başar, “Tanıtımın yanı sıra ilimizden de başarılı bir şampiyon çıkardık” dedi.
Bu tür şampiyonluklardan Burdur adına büyük gurur duyduğunu ifade eden Başar, “Burdur Ticaret Borsası olarak sporcularımıza her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Şimdiye kadar verdiğimiz desteklerin karşılığını da, sporcularımızın başarılarıyla aldık ve almaya da devam ediyoruz. İnşallah, Merdane hocamızın sizlere verdiği emeklerle daha nice başarılara imza atarsınız. Tekrardan seni ve Merdane hocamızı tebrik ediyorum” dedi.
Boks İl Temsilcisi Merdane Bağrıyanık da, Türkiye Şampiyonu olan Musa Yükcü’nün, Avrupa Şampiyonası Milli Takım Kampına katılmadan önce kendilerine her anlamda destek olan Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar’ı ziyaret etiklerini söyledi.
12/06/2017 Burdur Ticaret Borsası Basın Danışmanlığı
Okunma Sayısı: 1200
resim
Yazdır